Vtipy o romech a černoších

Zmatený cigán

.... viděl jsem ve měste cigána, který byl dost zmatený, asi cizinec. Víte jak se to rekne jedním slovem ? DEŽORIENTOVANÝ.

Černoch a papoušek

Černoch s papouškem na rameni vejde do obchodu a prodavačka praví: "Je krásný, odkud ho máte?" "Z Afriky, tam je jich plno." odpoví papoušek.

Demokracie

Chytí skini cigána: - CIGÁN,ZBILI BYSME TE, ALE KDYŽ JE TA DEMOKRACIE, HODÍŠ SI KOSTKOU. KDYŽ PADNE 1 AŽ 5 , ZBIJEME TE, KDYŽ SPADNE 6, MUŽEŠ HÁZET JEŠTE JEDNOU!

Cigán se chce přejmenovat

Příjde cigán na policejní stanici: "Chci se nechat přejmenovat!" "A jak se jmenujete?" ptá se policajt. "Dežo Kokotár." "No to se vám nedivím že se chcete nechat přejmenovat. A jaké jméno byste chtěl? " " Jožo Kokotár."

Mečiaruv nejoblíbenejší?

Cigán se probere v nemocnici. A doktor mu říká, že má pro něj dvě zprávy, jednu dobrou druhou zlou. Tak nejdřív tu zlou - museli sme vám uříznout obě nohy. - a ta dobrá? - máte ho až na zem.

Co to je ...

Co to je, když do Macochy spadne auto a v něm sedí dva cikáni? Smula, že jich tam nesedělo pět.

Je to proto, že jsem cigán ?

Malej Gejza príjde první den ze školy a povídá: "Tati, tati, měli jsme tělocvik a pak ve sprchách jsem viděl, že mám nejvetší péro, je to proto, že jsem cigán?" "Ne, Gejza, to je proto, že ti je už 17!"

Jak vykastrovat černocha?

Jak vykastrovat černocha? Kopni jeho sestru do čelisti...

Černoch s IQ 176

Jak se jmenuje černoch s IQ 176 ? Afrika

Stevie Wonder

Proč se Stevie Wonder pořád smeje? Protože neví, že je cernoch.

Žid a černoch

Když žid a černoch spadnou z útesu, kdo bude první dole ? A koho to zajímá?

Pomalí černoši

Co je ta hnědá sračka mezi prstama u slonu? Pomalí černoši.

Férovka

Jak se říká deseti černochům a jednomu bělochovi? Férovka.

Co dostaneš, když skřížíš gorilu a černocha? Blbou gorilu.

Proč mají černoši tak malý volanty? Aby mohli řídit i v želízkách.

Proč nemužou černoši dělat kostky ledu? Protože ztratili recept.

Je to černý a modrý a hrozně tě to rozesměje? Autobus plný černochu, který padá z útesu.

Jak zachráníš topícího se černocha? Hodíš mu kotvu.

Barví malý černoušek plot na bílo, vyleje na sebe barvu a je celý bílý. Podívá se do zrcadla a zaraduje se, že je bílý. Jde se pochlubit mamince, ta zrovna myje nádobí a tak mu řekne ať jde za tatínkem. Tatínek se zrovna dívá na fotbal a pošle ho ven, aby si hrál. Černoušek se zamyslí a povídá "Už jsem 5 minut bílej a už mě ti negři serou".

O cigánech

Reportér jde po ulici a dělá anketu, co kdo nejraději čte. Potká cigána a ptá se ho: Co nejraději čteš ? Cigán: No, všechno. Reportér: Ale přece, co nejradeji. Cigán: No, takovou knihu, co byla i sfilmovaná. Cigáni jdou do nebe. Reportér: A takovou, že Cigáni jdou do práce by si nechtěl číst? Cigán: Horory nečtu !

Cigánský časopis

Jaký je nejoblíbenější cigánský časopis?? Dyk-obraz.

Cigánský film

Nejoblíbenější cigánský film??? Dyk-Tracy

Cigánská sova

Jak dělá cigánská sova??? Dyk-Hu

Cigánská panna

Jak poznáš cigánsku pannu ? Jediná běhá rychleji než její bratři ...

Cigánská gramatika

Vyjmenovaná slova po d v rómětině :Dyk Dykobraz Dylino Dyka Deep Purple

Upozornění!

Na břehu Dunaja stojí chlapček a pije vodu. Jde okolo jedna paní a ozve se: - Chlapček, nepi tu vodičku, je otrávená!!! - Tesik? - Len pi, pi, dobrá vodička... POZNÁMKA: "Tesik" (madarsky) znamená "Co jste ríkala".

Cigánský stop

Stopují dva cigáni. Zastavil jim autobus plný skinu...

Cikán a zlatá rybka

Cikán chytne zlatou rybku a ta mu slíbí splnit tři přání, když ji pustí. Cikán si tedy preje: - At jsem bílej. - Ať jsem nepostradatelnej pro ženy. - A at jsem v balíku. Rybka řekne tak jo a začaruje: Čuri, muri nožka, at je z tebe vložka!

Fidorka ....

Víte proč se začala vyrábet bílá Fidorka? Aby se cikáni neukousli prsty ...

Cigán a parní válec

Víte co vznikne, když přejedete cigána parním válcem ? CD-ROM

Ku-klux-klan

V americe řádí Ku-klux-klan a jedna černá rodina už neví co delat, tak zajde za šamanem, aby z nich udělal bílý... šaman: "Hue haaa-huh huh.. musíte přeplavat o úplňku kajmaní řeku, pak budete bílý." Tak počkaj na úplněk, a jdou ke kajmaní řece.. Táta skočí do řeky plave jak nejrychleji umí, kajmani za ním, ale za chvíli vyleze na druhým břehu a je už bílej. Další jde máma a maká, maká, a už je taky na druhým břehu a je taky bílá. Jenom synáčkovi to jde blbě, ještě neumí moc plavat, tak se trochu topí a kajmani už jsou za ním.. Máma tátovi: "No tak skoč za ním, musíme mu přece pomoct !!!!" a táta na to: "Vyser se na něj, na hajzla černýho ..."

Hádanka

Je to černý a klepe to na sklo, co je to? Akvarijní etiopskej vodník.

Kůň

Chlapík kupuje od staré cigánky koně. Chlapík:"Kolik za něj chcete?" Cigánka: "Dvacet tysýc" Chlapík:"Je nějak vyhublý" Cigánka: "On né vyhublý, on štíhlý" Chlapík:"Ten kůň kulhá" Cigánka: "On né kulhá, on tákovou zvláštní chůzi mít" a takhle to pokracuje dál, chlapíkovi se pořád něco nezdá a cigánka mu pořád tlačí nějaké klíny, a že se na něm má projet, že prý uvidí jaký je to skvělý kůň. Chlapík teda sedne na koně, kůň se rozběhne a narazí do zdi. Chlapík:"PROBOHA, TEN KŮň JE SLEPÝ!!" Cigánka: "On né slépý, on odvážný"

Cigán, umyj se

Cigánka donutí svého syna se konečne umýt. Po hodine malý cigoš křičí: "Mama už sem si umyl roční špinu" Po další hodině: "Mama našel sem svetr"

Rošťák

Víte co je to Rošťák? Žid, který propadl roštem pece v koncentráku.

Auták

Jede cigán po silnici ve slušným autáku a najednou bum, prdne mu kolo. Tak vyheveruje svýho meďáka a začne mu to kolo vyměnovat za rezervu. A najednou rána jak blázen.... Podívá se a co nevidí? Další cigan s tyčí mu rozmlátil přední okno. A von mu povídá: "Co blbneš vole?" a ten druhej: "Ty bereš kolo, já autorádio."

Cigánka v trafice

Příde cigánka do trafiky a říká cigánka : Paní dejte mě Vlastu. prodavačka: Vlastu nemáme, ale tady si vemte Život cigánka : Ty si vem život !

Skini

Jde mamut savanou a cpe se. Najednou se objeví dva sloni a príšerne ho zmlátej chobotama a když už leží na zemi ještě ho podupou a zdrhnou pryč. Mamut je úplne hotovej. když se vzpamatuje vstane oklepe se a procedí mezi kly: "Zkurvení skini."

Úřad práce

Příjde Cigán na Úřad práce a říká: Chcem prácu. Úřednice: Noó máme tu místo ředitele banky. Cigán: Robite si srandu? Úrednice: Vy ste začal !!!

Krížení...

Co vznikne, zkrížíte-li černocha a gorilu ? Blbá gorila

Proč mají židi velký nosy

Proc mají židi velký nosy ? Protože je vzduch zadarmo.

Rozdíl mezi pizzou a židem

Jaký je rozdíl mezi pizzou a židem ? Pizza v peci nekřičí.

Rozdíl mezi černochem a pneumatikou

Jaký je rozdíl mezi černochem a pneumatikou ? Pneumatika nekřicí, když na ni dáváte řetězy.

Jak se zachraňuje topící se černoch

Víte, jak se zachraňuje topící se černoch ? Ne ? Skvělé !!!

Hádanka

Je to černé, visí to cigánovi na krku a strašně mu to sluší. Co je to ? Dobrman.

Proti stesku po domově

V New Yorku žijí židi Kohn a Abeles. Abeles příde poprvé ke Kohnovi na návštěvu a vidí, že tam Kohn má v obýváku pověšený obraz Hitlera - úplně se zděsí a táže se: "Proc tam máš ten obraz Hitlera - ty žid?" a Kohn věcně odpovídá: "To mám proti stesku po domově".

Cikánka v kovomatu

Přijde cikánka do kovomatu a povidá: "želala bysom si volaké naftáky" "Tak to musíte do drogerie" na to prodavačka. "Ale nie, já myslím na kúrenie" "Tak to mužete i bez toho" povidá prodavačka.

Výpis zo sudneho protokolu

Po ulici išiel dobrý, čestný Rom. Zrazu, z ničoho nic, pribehol k němu zakerný dochodca, napichol sa mu na nož, a vnutil mu svoju penaženku.

Skinhead strojvudcem

Prijede takhle do nádraží rychlík celý od bahna a s hodinovým zpoždením, výpravcí už nedočkavě čeká. Z mašiny seskočí strojvedoucí, holá hlava, v uchu náušnice. Výpravčí se ho ptá kde tak dlouho byl a hlavně jakto že je celý vlak tak strašne zasraný od bahna. Strojvedoucí skinhead povídá: "No, kousek za Berounem, jsem viděl na kolejích cigána" Výpravčí:"No a co?" Skinhead:"Ta svině utekla do kukuřice, ale dostal jsem ho !"

Obchod se zbraněmi

Přijde rómský spoluobčan do obchodu se zbraněmi a ptá se prodavače: Cigán: "Máte bazuky?" Prodavač: "Ne" Cigán: "máte kulomety?" Prodavač: "Ne" Cigán: "máte granáty?" Prodavač: "Ne" Vyjde ven, ale nedá mu to a tak se podívá do výlohy. Tam vidí obrovský sortiment zbraní, naštve se a vrátí se zpět do obchodu: Cigán: "Máte něco proti cikánům?" Prodavač: "Bazuky, kulomety, granáty..."

Hádanka

Co vznikne, když zkrížíte cikána s neckama? pračka Romo...

Žid x žid

Přijde žid k rabínovi a ztěžuje si na jiného žida, jak je nemorální, co mu zlého udělal, jaký je podrazák atd. Rabín povídá: "Máš pravdu, to, co provedl, je špatné a odsouzeníhodné". Další den za ním přijde ten druhý žid a líčí celou věc znova, akorát s opačným znaménkem. Rabín mu opět dá za pravdu. Obojí sledoval rabínův žák. Proto se ho zeptá: "Proč jsi dal za pravdu každému z nich, když každý tvrdil opak? Vždyť je to účelové, neupřímné, bezcharakterní!" "Milý synu", odpoví rabín, "i ty máš pravdu!"

Cigáni ve stanu

Jsou dvaja cigani v stane a jeden(1) hovori druhemu(2): (1):Tak co Jano honis si, honis?? (2):Nuz honim. (1):A chces aby to bolo lepsie?? (2):ANO chcem. (1):Tak si hon svojho

Stolek

To takhle příjde černoch k doktoru a povídá: "Pane doktore škrábe mě v krku." Doktor premýšlí a pak rekne: "Svlíkněte se do půl těla a klekněte si do levého rohu." Kouká a pak povídá: "To není ono, klekněte si do pravého rohu." Jemu se to zdá divné, ale klekl si a čeká. Doktor kouká a pak opět povídá: "Kleknete si ješte tady uprostřed." Černoch už to nevydrží a povídá: "Pane doktore, řeknete mě co mám za nemoc?" A doktor povídá chřipku to už vím dávno, ale chci si koupit černý stolek a nevím kam ho dát.

Cigánuv nákup

Potkají se dva cikáni. Štefane, kam jdeš. Do Priora, jdu si koupit svetr. Jestli tě nechytnou, kup mi taky jeden.