Foto - Velikonoce 2001

aneb Heslo dne: "Střízlivý nás nedostanou!"

Rok s rokem se sešel a opět jsme vyrazili trochu ublížit našemu "něžnému" pohlaví a játrům. Den začal nešťastnou smrtí myšky Hrabalky a šneka Quicka. Zemřeli se ctí a položili nutnou oběť pro úspěch naší mise, které se zúčastnili tito koledníci: dokumentarista týmu "abstinent" Bazzy,  nepřítel Quicků Čman, sadistický "Jack Rozparovač" Ruda, webmaster Tomzan, "zapisovatel" Rocky a pletař Jiří. 
Zahřívací kolo proběhlo u naší milé Leničky Na Vršku 530, neječela a ihned zásobila naši bojovou jednotku palivem - slivovice. Té se neubránil ani dokumentarista Bazzy, který si dal velmi pitomé předsevzetí, že si nebude ničit buňky ... Další štace byla u maminky našeho bývalého spolužáka, která nám doplnila ztracené palivo :-). Menší zotavení nás čekalo ve "středisku první/poslední pomoci", kde nám byl nabídnut PERNÍK a ani kapka lihu. Delší zastávka se konala u našich tří múz, které místo inspirování polibkem inspirovali zase jenom lihem. Po menším zlehčení našeho kroku jsme se vydali o dům dál, do něhož jsme se marně dobývali. Po marném dobývání jsme se z nouze zastavili na nejbližší základně, kde jsme doplnili nejen PHM, ale i energii sbalenou na cesty (pozor, není to Tatranka!). Cestou nás napadlo si trochu zavzpomínat a zastavit se u naší bývalé učitelky a pubertálně platonické lásky. Platonicky to ale nebral Ruda, kterému tato maminka rozproudila krev po celém těle. Jindy tak pečlivý Rocky se pod tíhou přemíry paliva ani nedokázal pořádně zapnout a rval dohromady zip mikiny a bundy. Holt, alkohol je metla lidstva! Zdokumentovali jsme i známého útěkáře Kájínka, vl. jm. Lewise Strausse. Majitel - Bazzy. Poslední velká zastávka a vyčkávání na poslední oběť se protáhla na hodinu a půl prázdného tlachání a hloupého filozofování. Nakonec jsme se dočkali kýžené oběti a spokojeni jsme odcházeli na naši hlavní základnu. Bohužel, centrála byla dočasně nezpůsobilá přijímat přetankované bojovníky za mužská práva. Zmáčení zevnitř i zvenčí jsme poklidně rozpustili naši bojovou jednotku. 
TO BE CONTINUED ...

Fotografie byly pořízeny digitálním fotoaparátem Olympus C-400L

Fota bestiálních skutků nebyla náhodná, ale čistě úmyslná. Zabita byla pouze odporná, slizká a chlupatá stvoření, která se válela po veřejných komunikacích a pokud nebyla odklizena pracovníky technických služeb, tak tam vesele hnijí dodnes.:-)

Hrabalka dohrabala
Nebuď šnek, buď Quick!

A už to začalo ...

První oběť

Marně se brání!

Jasně vyjádřený úžas

Krmení dravé zvěře

Na zdraví!

Další zářez na pažbě.

Ten nechtěl pít!

Dobrý den!

Rozostřený pohled

Chlebíčky zůstaly v hanbě

Who is who?

Nealkoholické doupě

Žeryku, lehni!

Odvoz padlých

Zajatce neberem ...

Ale tyhle berem :-)

Přitlač!

Rytíři kulatého stolu

Stejně neunikneš!

Tři, dva, jedna, teď!

Dostal jsem tě,Sokole

Fuky,Čman, Jiří

Je tady dusno

A už je vyvětráno

Homo Pragum

Prostě k sežrání

Krycí manévry

Já je nesnesu ...

Ivankááá

To je ksicht

A tohle taky

4 fernety a 5 vodek

Tulipán a Béďa

To je krajinka

Na játra a na plíce

Takhle ...

... chodíme ...

... totálně ...

... na šrot!

S mateřskou péčí

Odskáčeš to za ségru!

Naše exučitelka

Nefoť mě!

Pauzička I.

Pauzička II.

Už nechlastej!

Lewi Strauss ...

... alias Kájínek.

Ale Rudo, nezlob!

Mávající Tomzan

Nyní mávající Roky

Ať nám stojí!

Jaká matka, taká  Katka

Ten jedinej přežil.

Ať si neukousneš prst!

Dočkala ses!

Tak pojď!
 
Ta naše hospoda ...
 
... svině je zavřená!